Мінцифри та МОЗ перевіряють цифрову грамотність медпрацівників

4 червня 2021
1329
Середній бал: 5 із 5

Медичні працівники відтепер можуть дізнатися власний рівень цифрової грамотності. Мінцифри та МОЗ підготували 60 запитань, відповівши на які медпрацівник отримає електронний сертифікат і зможе вдосконалити необхідні цифрові навички

Хто оплачує навчальні заходи для лікарів

Тест на цифрову грамотність для медичних працівників з’явився на порталі Дія.Цифрова освіта. На думку авторів проєкту, в умовах пандемії COVID-19 цифрові навички допоможуть медичним працівникам зробити щоденну роботу ефективнішою, а також полегшать взаємодію з пацієнтами в онлайн-режимі.

Мінцифри та МОЗ перевіряють цифрову грамотність медпрацівників

✅✅✅ Атестація лікарів: докладно про зміни

«Перш ніж зануритися з головою в цифрову освіту та опанування цифрових технологій, потрібно визначити рівень цифрової грамотності, з чим є найбільші проблеми. Саме для цього ми запускаємо національний тест на цифрову грамотність, розрахований на медиків», — пояснила заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

Тест містить 60 запитань. Щоб на них відповісти, за словами заступниці міністра, знадобиться близько 30 хвилин.

Процес цифровізації галузі підтримує й МОЗ. Про це заявила заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Садов’як.

«Ми заохочуємо всіх медичних працівників та студентів-медиків підвищувати рівень цифрової грамотності. Цифрові навички прямо впливають на те, наскільки доступний лікар для пацієнта. Цифровізація в медицині супроводжує багато процесів і внутрішніх системних речей, як-от впровадження Електронної системи охорони здоров’я», — зазначила Ірина Садов’як.

Нагадаємо, Цифрове видавництво MCFR та «Expertus: Медзаклад» запрошують на безплатний вебінар «Управлінські документи для успішної роботи медзакладу». 

За матеріалами Урядового порталу

logo