Шмигаль доручив відкрити центри масової вакцинації в кожному райцентрі

23 червня 2021
936
Середній бал: 5 із 5

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив Міністерству розвитку громад та територій посприяти, щоб центри масової вакцинації з’явилися щонайменше в кожному районному центрі. Про це він зазначив під час засідання КМУ 23 червня

8 запитань про ефективність вакцин проти COVID‑19

Кількість нових хворих на COVID-19 та кількість госпіталізацій знижуються, а темпи вакцинації щотижня прискорюються, наголосив Прем’єр-міністр. Він переконаний, що позитивну роль у покращенні епідемічної ситуації виконують центри масової вакцинації, які відкриваються в містах по всій країні.

Шмигаль доручив відкрити центри масової вакцинації в кожному райцентрі

✅✅✅ Наказ про створення медичної команди з вакцинації: зразок

«Даю доручення Міністерству розвитку громад та територій вжити заходів, аби такі центри з’явилися щонайменше в кожному районному центрі. Тому що є області, де таких центрів вже більше десяти, а є шість областей, де центри масової вакцинації досі не з’явилися», — зазначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр також закликав керівників підприємств захистити від COVID-19 себе і своїх працівників. Адже вже цього тижня стартує вакцинація компаній, які мають у штаті понад 50 людей, охочих щепитися. За словами Дениса Шмигаля, це допоможе зменшити інфікування всередині колективів та сприятиме безпечній роботі.

Нагадаємо, із 17 червня в Україні почали діяти нові карантинні норми.

За матеріалами Урядового порталу

logo