91 приватний заклад та медики-ФОПи вакцинують українців від COVID-19: МОЗ закликає долучатися

6 липня 2021
661
Середній бал: 5 із 5

МОЗ пропонує закладам охорони здоров’я всіх форм власності, а також фізичним особам-підприємцям, які мають ліцензію на медичну практику, створювати пункти щеплень та мобільні бригади з вакцинації проти COVID-19. Відтак пояснює, як долучитися до вакцинальної кампанії

8 запитань про ефективність вакцин проти COVID‑19

За даними МОЗ, 91 приватний заклад охорони здоров’я та медичні працівники — ФОПи вже сформували пункти щеплень або мобільні бригади та вакцинують громадян у різних регіонах України.

91 приватний заклад та медики-ФОПи вакцинують українців від COVID-19: МОЗ закликає долучатися

Щоб надавати послуги вакцинації від COVID-19, у довільній формі зверніться до підрозділу з охорони здоров’я обласних чи Київської міської державних адміністрацій із заявкою.

У заявці вкажіть:

  • осіб, відповідальних за запис, облік залишків вакцин
  • актуальні телефони реєстратур

Підрозділ з охорони здоров’я ОДА або КМДА розгляне запит. Якщо надавач медичних послуг відповідає всім вимогам — попросить МОЗ включити його до переліку надавачів медпослуг, залучених до вакцинації проти COVID-19.

Тоді укладіть договір із НСЗУ, яка платитиме за здійснені щеплення. Кошти для цього передбачені у Програмі медичних гарантій на 2021 рік окремим пакетом вакцинації від COVID-19.

Нагадаємо, в Україні з’явилася ще одна вакцина проти COVID-19 — Janssen від компанії Johnson & Johnson.

За матеріалами фейсбук-сторінки МОЗ

 

logo