В Івано-Франківську госпіталізовано шість осіб з гострим гастроентерколітом

22 лютого 2016 21
В Івано-Франківську в інфекційну лікарню госпіталізовано 6 дорослих осіб з діагнозом: гастроентероколіт невстановленої етіології середнього ступеня тяжкості.

За повідомленням управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області, протягом 17-19 лютого до Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарні доставлено шість дорослих осіб з діагнозом гастроентероколіт невстановленої етіології середнього ступеня тяжкості.

Медичні працівники 20 лютого провели аналіз і встановили, що є ймовірність відвідування в різні дні даними особами одного із закладів громадського харчування в Івано-Франківську. За словами однієї із постраждалих, всі люди, які потрапили в лікарню, їли там чізкейк.

Зважаючи на різний час виникнення симптомів, триваючі бактеріологічні обстеження хворих, причина захворювань уточнюється.Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

  Освітні заходи

  Школа

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Новий номер УЗОЗ»

  Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

  для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

  Читати книгу

  Спробуйте безплатно

  Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.


  Розсилка  © Медична справа, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

  Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

  Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


   

  
  • Ми в соцмережах