З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

КВІТАШВІЛІ доповів щодо стану проведення державних закупівель

  • 8 червня 2015
  • 19

8 червня в Будинку Уряду пройшов брифінг Міністра охорони здоров’я України Олександра КВІТАШВІЛІ «Стан проведення державних закупівель за централізованими лікувальними програмами»

Під час брифінгу, який відбувся 8 червня, Міністр охорони здоров’я України Олександр КВІТАШВІЛІ доповів про ситуацію із закупівлями поточного року: «Єдина експертно-технічна група, яка напрацьовує проекти номенклатур лікарських засобів та медичних виробів, що повинна закупити держава з тієї чи іншої нозології, працює щоденно у відкритому режимі. Результатом її роботи на сьогоднішній день є 18 проектів номенклатур, оприлюднених для публічного обговорення на сайті МОЗ, 15 проектів номенклатур на доопрацюванні. По 9 проектах номенклатур (закупівля лікарських засобів для забезпечення дітей, хворих на хворобу Гоше, мукополісахаридоз, гемофілію, дітей з первинним (вродженим) імунодефіцитом, дітей, хворих на нанізм різного походження, вакцини для дітей, хворих на хронічний вірусний гепатит, закупівля бланків листків непрацездатності, трансплантація) на цьому тижні буде прийнято остаточне рішення про затвердження. Після затверджень номенклатур будуть зібрані заявки з регіонів та готуватимуться технічні завдання для оголошення торгів».

Також він повідомив, що ліки, які МОЗ закупило у грудні 2014 року, вже доставлені в Україну: «Для утримання балансу із забезпеченістю ліками до нових закупівель, МОЗ також перерозподіляє між регіонами надлишки ліків та активно працює над залученням гуманітарної допомоги».

Щодо ситуації з препаратами для інфікованих на ВІЛ\СНІД, Олександр КВІТАШВІЛІ зазначив: «Їх поставка очікується 22 червня. А для того, щоб постачальнику нічого не завадило виконати договір, МОЗ тримає постійний зв'язок як з представниками дистриб’ютора — компанії «Вектор Фарма», так і з індійським виробником закуплених ліків».

На завершення Міністр зазначив, що цього року планується «пілотна» закупівля вакцин через ЮНІСЕФ, аби налаштувати механізм закупівель через міжнародні організації.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно