Лікарі знову отримають доступ до порталу міжнародних клінічних протоколів Duodecim

28 липня 2021
707
Середній бал: 5 із 5

МОЗ відновило доступ до порталу міжнародних клінічних протоколів медично-наукового товариства Duodecim Medical Publications Ltd

Надбавка за вислугу років у запитаннях і відповідях

Duodecim — портал, що містить міжнародні протоколи лікування, якими керуються лікарі-практики з усього світу. Він містить близько тисячі міжнародних клінічних протоколів, що доступні в онлайн-режимі для зареєстрованих користувачів.

✅✅✅ Вища школа керівника медзакладу: як навчатися

Лікарі знову отримають доступ до порталу міжнародних клінічних протоколів Duodecim

«Раніше робота порталу була припинена через відсутність погодженого регламенту роботи та визначеної особи, яка відповідальна за його адміністрування структури, — пояснює МОЗ. — Наразі заплановане включення порталу Duodecim до проєкту HealthNet — адміністрування інфраструктури Міністерства охорони здоров’я, за підтримку та розвиток якої відповідає ДП «Електронне здоров’я».

Клінічні протоколи містять алгоритми та рекомендації для практикуючих лікарів і передбачають використання тих методів діагностики та лікування, які є ефективними та заснованими на доказовій медицині. Це, вважають у МОЗ, дасть змогу підвищити якість клінічних рішень.

Протоколи сприяють узгодженості надання медичної допомоги пацієнтам на всіх рівнях. Тобто кожен пацієнт має змогу отримати однаково високий рівень надання медичної допомоги, незалежно від закладу охорони здоров’я чи лікаря.

Нагадаємо, раніше МОЗ розробило уніфікований клінічний протокол «Інтегроване ведення хвороб дитячого віку».

За матеріалами сайту МОЗ

logo