• Головна сторінка
  • » Новини
  • » В Україні вперше буде проведене комплексне оцінювання національної системи забезпечення лікарськими засобами

В Україні вперше буде проведене комплексне оцінювання національної системи забезпечення лікарськими засобами

22 лютого 2016 95
У березні-квітні 2016 року у восьми регіонах України проведуть комплексне оцінювання національної системи забезпечення лікарськими засобами з метою аналізу наявної системи постачання лікарських засобів в Україні з точки зору зрілості її можливостей та ефективності функціонування.

Задіяні такі регіони: Дніпропетровська, Закарпатська, Київська, Кіровоградська, Одеська, Полтавська, Сумська, Чернівецька області та м. Київ.

Оцінювання охоплюватиме такі функціональні зони системи забезпечення лікарських засобів: вибір лікарських засобів, прогнозування потреб та планування постачання, закупівля лікарських засобів, зберігання та управління запасами, транспортування.

Замовник та координатор оцінювання — Міністерство охорони здоров’я України, виконавець — проект міжнародної технічної допомоги «Системи покращеного доступу до лікарських засобів та фармацевтичних послуг» (SIAPS), що впроваджується в Україні міжнародною компанією MSH за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Очікується, що перші результати оцінювання будуть представлені в кінці квітня 2016 року.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах