Технічна команда ЄС схвалила українські COVID-сертифікати в «Дії». Залишився останній крок

5 серпня 2021
558
Середній бал: 5 із 5

Українські COVID-сертифікати в «Дії» успішно пройшли технічне оцінювання з боку ЄС. Однак щоб за допомогою цих документів можна було вільно подорожувати, ЄС ще має підписати відповідні угоди

Як надавати допомогу пацієнтам з COVID-19: дайджест змін

Нині в Україні триває бета-тестування ковідних сертифікатів. Тим часом європейські фахівці вже перевірили технічну розробку Мінцифри та ДП «Дія» щодо EU Digital COVID Certificate.

Технічна команда ЄС схвалила українські COVID-сертифікати в «Дії». Залишився останній крок

✅✅✅ Міжнародне свідоцтво про вакцинацію: бланк та правила заповнення

«Технічна команда високо оцінила строки реалізації, точність і відповідність українських COVID-сертифікатів специфікаціям ЄС, — ділиться успіхом МОЗ. — Наразі залишився останній крок — політична частина взаємовизнання, а саме погодження від Єврокомісії та підписання відповідних угод».

Після цього сторони підпишуть меморандум, який дасть змогу українцям подорожувати з сертифікатами.

«У найкоротші терміни ми змогли розробити та впровадити COVID-сертифікати, хоча спочатку це здавалося майже неможливим. У співпраці з іншими країнами ми протестували інновації та створили універсальні системи обміну інформацією. Такі проєкти є справжнім доказом інтеграції України з ЄС. Вже скоро українці зможуть повернуться до звичного доковідного життя з мандрівками та бізнес-зустрічами з іноземними партнерами», — упевнений Віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

 

Нагадаємо, раніше НСЗУ роз’яснила, як заповнювати три види ковідних сертифікатів.

 

За матеріалами сайту МОЗ

logo