text
Медична справа

КВІТАШВІЛІ представив у Брюсселі план реформування системи охорони здоров’я України

  • 4 червня 2015
  • 43

На днях Міністр охорони здоров’я України Олександр КВІТАШВІЛІ в межах візиту до Брюсселя взяв участь у міжнародній конференції «Європейські дні розвитку», де представив учасникам нову концепцію реформи медичної галузі України

У Брюсселі відбулась міжнародна конференція «Європейські дні розвитку», присвячена обговоренню особливостям співпраці в контексті забезпечення всезагального розвитку та вирішення глобальних проблем сучасності. У заході взяв участь і Міністр охорони здоров’я України Олександр КВІТАШВІЛІ, який представив слухачам під час сесії «Біженці та внутрішньо-переміщені особи: право на охорону здоров’я, право на життя» нову концепцію реформи медичної галузі України.

Він акцентував увагу присутніх на пріоритетності діяльності Уряду в контексті надання медичної допомоги внутрішньо переміщеним особам та зауважив, що ситуація на Сході не стане на заваді новим змінам.

«Надаючи гуманітарну допомогу, чи то продовольством, чи то ліками, варто закуповувати цю продукцію на внутрішньому ринку», — підкреслив Міністр. На його думку, Уряд України повинен взяти на себе роль координатора в цьому процесі: аналізувати потреби у гуманітарній допомозі та розподіляти її по регіонах. Також Олександр КВІТАШВІЛІ зауважив, що найліпший спосіб вирішити проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні — це припинення зовнішньої агресії та повернення переселенців у свої міста.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно