text
Медична справа

Олександр КВІТАШВІЛІ під час Колегії МОЗ презентував план реформування медицини

  • 3 червня 2015
  • 36

У вівторок, 2 червня 2015 року, Міністр охорони здоров’я України Олександр КВІТАШВІЛІ під час Колегії МОЗ представив План реформування медицини в Україні «Про досягнення та проблеми, пріоритети, завдання та перспективи подальшого розвитку у сфері охорони здоров’я»

На Колегії МОЗ, яка відбулась 2 червня 2015 року, Міністр охорони здоров’я України Олександр КВІТАШВІЛІ під час виступу особливу увагу приділив внесенню змін у систему фінансування галузі охорони здоров’я, для обрахунку вартості послуг.

«Щодо оплати за послуги медичним працівникам, відбуватиметься зміна від фіксованої оплати за штатним розкладом до оплати за надані послуги, зарплата медиків залежатиме від обсягу наданих послуг», — зазначив Міністр.

Важливим кроком реформувань буде наближення медичного персоналу до пацієнтів у найвіддаленіших куточках країни, гарантоване безоплатне надання послуг первинної та невідкладної медичної допомоги, збільшення заробітної плати лікарям та надання можливості зорганізувати медикам господарську діяльність.

Крім того, Олександр КВІТАШВІЛІ підкреслив, що для успішного реформування в першу чергу необхідно ухвалити запропоновані МОЗ зміни.

Прем’єр-міністр України Арсеній ЯЦЕНЮК закликав до співпраці всі ланки влади для якнайшвидшої реалізації змін: «У нас є три літніх місяці, протягом яких Міністерство і Парламент повинні забезпечити зміни. На вересень потрібен результат у прийнятті законопроектів, по закупівлі медичних препаратів і лікарських засобів, по забезпеченню вакцинами».

Переглянути презентацію Міністра охорони здоров’я України Олександра КВІТАШВІЛІ під час Колегії МОЗ.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно