Уряд змінює атестацію медсестер: коли та як запрацює нова система БПР

28 серпня 2021
53515
Середній бал: 5 із 5

Медпрацівники проходитимуть атестацію по-новому. Медсестер уряд також зобов’яже відвідувати заходи з визначеного переліку, щоб здобувати бали безперервного професійного розвитку та готувати особисте освітнє портфоліо. Коли зміни наберуть чинності та чому готуватися до цього варто вже зараз, пояснює головний редактор журналу «Довідник головної медичної сестри»

Коли та як запрацює нова система БПР для медсестер

Незабаром медичні сестри проходитимуть атестацію так, як нині це роблять лікарі: відвідуватимуть заходи безперервного професійного розвитку (БПР) та здобуватимуть за це бали, які враховуватиме атестаційна комісія. Лікарі вже декілька років атестуються за цією системою, натомість для медсестер усе нове, і на перший погляд система БПР може здаватися складною.

Уряд змінює атестацію медсестер: коли та як запрацює нова система БПР

✅✅✅ Семінари та вебінари для медиків у 2021 році

Хороша новина в тому, що ви маєте вдосталь часу, щоб в усьому розібратися та підготуватися до атестації, до того ж ми допоможемо вам. У статті журналу «Довідник головної медичної сестри» розповідаємо: 

Нині критерії нарахування балів БПР є лише для лікарів. Вони вказані в додатку 5 до Порядку проведення атестації лікарів, затвердженого наказом МОЗ від 22.02.2019 № 446. Рекомендуємо переглянути цей документ, щоб зорієнтуватися, за які заходи ви отримаєте більше балів.

logo