Нове в лікуванні саркоми

19 лютого 2016 45

Фахівці Центру раку при Університеті Колорадо повідомили про продовження набору пацієнтів із саркомою для проведення клінічних досліджень.

Саркома існує у 85 різноманітних підтипах, тож найбільш дієвим способом досягти прогресу в її лікуванні є залучення хворих до таких вивчень.

Наразі методи лікування саркоми включають хірургію, променеву терапію та хіміотерапію. Оскільки пухлини дуже стійкі до хіміотерапії, необхідне використання високих токсичних доз.

Розпочаті ж дослідження із застосуванням препарату Оларатумаб, моноклонального антитіла, показали, що пухлини можуть стабілізуватись і без токсичних препаратів. Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах