Ляшко: 2022—2023 року збудуємо гелікоптерні майданчики в кожній обласній клінічній лікарні

15 вересня 2021
875
Середній бал: 5 із 5

Згідно з програмою Президента України «Велике будівництво» на 2022—2023 роки МОЗ передбачає будівництво гелікоптерних майданчиків у кожній обласній клінічній лікарні в кожному регіоні країни. Про це на свій фейсбук-сторінці повідомив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко

Як пристосувати будівлю ЗОЗ для маломобільного населення за новим порядком

МОЗ спільно із МВС, Нацполіцією та ДСНС запустили експериментальний проєкт з аеромедичної евакуації, нагадав міністр. У межах цього проєкту диспетчер центрів екстреної медичної допомоги може ініціювати аеромедичну евакуацію хворих із невідкладними станами.

✅✅✅ Дистанційні курси з інфекційного контролю

Ляшко: 2022—2023 року збудуємо гелікоптерні майданчики в кожній обласній клінічній лікарні

Нині МОЗ та МВС планують розвивати аеромедичну евакуацію, зокрема поетапно залучати регіони.

«У рамках програми Президента України #ВеликеБудівництво на 2022—2023 роки в рамках покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я передбачаємо будівництво гелікоптерних майданчиків у кожній обласній клінічній лікарні в кожному регіоні нашої країни», — заявив Віктор Ляшко.

Що раніше хворому буде надана медична допомога, то більше шансів урятувати його життя, наголосив міністр.

«В екстреній медицині існує правило «золотої години». Це саме той проміжок часу, після травми чи іншого невідкладного стану, коли найбільший шанс врятувати пацієнта від смерті», — пояснив Віктор Ляшко.

За його словами, розвиток аеромедичної евакуації — це не тільки вдосконалення цивільної медичної допомоги, а й один із етапів реалізації Воєнно-медичної доктрини.

Нагадаємо, раніше Віктор Ляшко заявив, що 2023 року кожна область матиме сучасні мультифункціональні дорослу та дитячу лікарні.

За матеріалами фейсбук-сторінки Віктора Ляшка

logo