7 змін у ліцензуванні діяльності, пов’язаної з обігом підконтрольних речовин

8 жовтня 2021
1877
Середній бал: 5 із 5

КМУ постановою від 08.09.2021 № 939 уніс до Ліцензійних умов зміни, які стосуються як ліцензіатів, так і здобувачів ліцензії на провадження господарської діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів (далі — ліцензія). Що змінили — розповідає експерт

Обіг підконтрольних речовин за новим законодавством

7 змін у ліцензуванні діяльності, пов’язаної з обігом підконтрольних речовин

Із 10.12.2021 ліцензіати будуть зобов’язані робити доступними для маломобільних груп населення місця ЗОЗ, де працюють із підконтрольними речовинами. Це єдина зміна, яка ще не набрала чинності, усі інші вимоги діють вже з 10.09.2021.

У Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з культивування рослин, включених до таблиці I переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого Кабінетом Міністрів України, розроблення, виробництва, виготовлення, зберігання, перевезення, придбання, реалізації (відпуску), ввезення на територію України, вивезення з території України, використання, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, включених до зазначеного переліку (далі — Ліцензійні умови) КМУ додав п’ять нових додатків — заяв:

  • про розширення провадження виду господарської діяльності;
  • звуження провадження виду господарської діяльності;
  • зупинення (повністю або частково) дії ліцензії;
  • відновлення (повністю або частково) дії ліцензії;
  • переоформлення ліцензії.

Скачати бланки

Також КМУ зменшив перелік документів, які потрібно подавати до Держлікслужби, щоб отримати ліцензію, і оновив форми двох з них. Що ж до ліцензіатів, то тепер раніше подавайте звітність, оновіть локальні накази та місця зберігання підконтрольних речовин.

Ліцензія Держлікслужби: які документи подавати

Ліцензія на наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори: оновлений перелік документів

Скачати перелік

В оновлених Ліцензійних умовах є 7 змін для ЗОЗ. 

Експерт «Expertus: Медзаклад» докладно розповідає про кожну в консультації.

logo