МОЗ розвиватиме телемедичні технології та послуги

12 жовтня 2021
1017
Середній бал: 5 із 5

Відомство впроваджуватиме новітні технології в систему охорони здоров’я за підтримки стейкхолдерів та іноземних партнерів

Електронні лікарняні: що потрібно знати керівнику

Завдяки впровадженню телемедичних технологій і сервісів лікарі матимуть змогу:

  • швидко обмінюватися інформацією
  • проводити
    • консультації з пацієнтами дистанційно
    • консиліуми у вигляді відеоконференцій та оперативно ухвалювати рішення у критичних ситуаціях

Телемедичні технології та сервіси здатні полегшити доступ до медичних послуг маломобільних груп населення, а також тих пацієнтів, які проживають у віддалених регіонах країни. Про це під час робочої зустрічі з розвитку телемедицини в Україні заявила заступниця Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Марія Карчевич.

✅✅✅ Семінари та вебінари для медиків у 2021 році

МОЗ розвиватиме телемедичні технології та послуги

Що треба знати про запровадження електронного реєстру лікарняних

«У цьому напрямі планується надання технічної допомоги МОЗ у формуванні візії та дорожньої карти розвитку телемедицини. Друга ціль — розширення доступу до медпослуг найбільш уражених груп громадян», — наголосив консультант проєкту LHSS в Україні Олег Семерик.

В умовах боротьби з пандемією COVID-19 онлайн-інструменти дадуть змогу гарантувати безпечний контакт лікарів та пацієнтів і водночас не обмежувати останніх у своєчасному та якісному отриманні медичних послуг.

ЕСОЗ уже ефективно застосовує частину телемедичних сервісів у деяких областях України. Зі слів в.о. голови НСЗУ Дмитра Самофалова, після запуску телемедичних технологій в Одеській області не лише знизилися показники інфарктів поза терапевтичним вікном, але й покращилася якість їх лікування у цілому.

Нагадаємо: раніше МОЗ анонсував перехідний період щодо забезпечення інсулінами.

За інформацією МОЗ

logo