text
Медична справа

МОЗ підтримує проект закону щодо зняття 5% імпортного збору на лікарські засоби

  • 21 травня 2015
  • 31

Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександра ПАВЛЕНКО, народні депутати України Ірина СИСОЄНКО та Костянтин ЯРИНІЧ, представники міжнародних і вітчизняних фармацевтичних асоціацій та фахівці МОЗ проаналізували пропозиції щодо оподаткування ліків та медичних виробів

У нараді взяли участь Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександра ПАВЛЕНКО, народні депутати України Ірина СИСОЄНКО та Костянтин ЯРИНІЧ, представники міжнародних та вітчизняних фармацевтичних асоціацій та фахівці МОЗ.

Під час зустрічі учасники розглянули проекти законів, які дозволять відмінити 5% імпортного збору на імпортовані ліки, а саме:

  • законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про заходи щодо стабілізації платіжного балансу України відповідно до статті XII Генеральної угоди з тарифів і торгівлі 1994 року» (щодо оподаткування ліків та медичних виробів) від 13.05.2015 №2827. Він  передбачає звільнити всі завезені в Україну лікарські засоби та медичні препарати, що містяться у Державному реєстрі.

«Це знизить собівартість, а отже й ціну медичних засобів», — висловила думку Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександра ПАВЛЕНКО.

  • проект змін до наказу МОЗ «Порядок ведення державного реєстру лікарських засобів України» від 08.05.2014 № 314;
  • проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку медичних виробів, операції з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України яких підлягають обкладенню податком на додану вартість за ставкою 7 відсотків».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно