Грип: ускладнення й летальні випадки

18 лютого 2016 40
Фахівці Міністерства охорони здоров’я України повідомили, що з початку епідемічного сезону в Україні зареєстровано 313 лабораторно підтверджених летальних випадки від грипу.

При цьому за медичною допомогою своєчасно звернулася лише третина померлих. Проведений аналіз летальних випадків показав, що ніхто із жертв не мав щеплень проти грипу.

Загалом із початку епідсезону з попереднім діагнозом «грип» та «гостра респіраторна вірусна інфекція» госпіталізовано 161 тис. осіб (4,3% від захворілих), з них 64,9% — діти до 17 років.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах