«Я дякую кожному медичному працівнику за його позицію і силу духу», — Віктор Ляшко

23 жовтня 2021
736
Середній бал: 5 із 5

Про це міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив під час виступу у Верховній Раді України

Виплати медпрацівникам за роботу, пов'язану з вакцинацією: вебінар

Міністр зазначив, що вакцинація не втрачає і не має втрачати актуальності, особливо в період активної фази зростання захворюваності. Вакцина від COVID-19 — не на все життя, але це вакцина, потрібна для того, щоб жити!

✅✅✅ Як оформити відмову пацієнта від щеплення

«Я дякую кожному медичному працівнику за його позицію і силу духу», — Віктор Ляшко

⚡ Як рахувати години роботи з ковідними хворими для доплати до 300%?

«Я ще раз закликаю всіх — вакцинуйтеся від COVID-19! Вакцинація — це ефективний захист для зменшення тяжкості хвороби. Нині в Україні на COVID-19 хворіє понад 300 тисяч українців. За останню добу госпіталізовано 5141, з них 94% — невакциновані. Ці цифри мають переконувати!», —  наголосив Віктор Ляшко.

Також міністр подякував медикам, які працюють із ковідними хворими:

«За чиюсь відмову вакцинуватися розплачуються у реанімаціях наші медики, працюючи 24/7. Вони працюють щодня на межі власних сил рятуючи життя. І я дякую кожному медичному працівнику за його позицію і силу духу. Ми не забудемо жодного медика, життя якого обірвалось в боротьбі з пандемією», —  зазначив міністр.

За інформацією МОЗ, 21 жовтня від COVID-19 щепили рекордну кількість українців — майже 270 тис. Хоча б одну дозу вакцини отримали 8 557 657 осіб, дві дози – 6 829 174 людини. Усього провели 15 386 831 щеплення.

Раніше МОЗ змінив систему профілактики внутрішньолікарняних хвороб.

За інформацією МОЗ

«Я дякую кожному медичному працівнику за його позицію і силу духу», — Віктор Ляшко
Тетяна Тарасюкзасновник Юридичної компанії «Medcraft», Луцьк
Уявімо: медичний працівник порушує вимоги санепідрежиму, визначені зокрема і в локальному наказі по закладу. Він часто нехтує ЗІЗ та не дотримується правил, коли надягає чи знімає їх

logo