З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

У Харкові стартував цикл лекцій про лікування вогнепальних поранень

  • 15 травня 2015
  • 38

14 травня поточного року в Харківському національному медичному університеті стартував цикл лекцій для підвищення кваліфікації науковців та педагогів з питань військово-медичної підготовки

Вчора, 14 травня, у Харківському національному медичному університеті стартував цикл лекцій для підвищення кваліфікації науковців та педагогів з питань військово-медичної підготовки.

Цикл проходить у межах Плану заходів Міністерства охорони здоров’я України для організації навчального процесу в умовах режиму підвищеної готовності та надзвичайних ситуацій.

Інтерни, лікарі та викладачі вишу ознайомились із клінічним досвідом і сучасними підходами до лікування вогнепальних поранень під час лекції «Сучасні методи лікування вогнепальних поранень: стратегія і тактика». Лектор — член-кореспондент НАМН України, завідувач кафедри ортопедії та травматології Дніпропетровської медичної державної академії професор Олександр ЛОСКУТОВ.

Учасникам наочно продемонстрували методи лікування міно-вибухових травм та етапи медичної евакуації постраждалих на полі бою.

Структуру локалізації поранень у ході проведення АТО показали на основі проаналізованих даних кафедри військово-польової хірургії Української військово-медичної академії, а також травматологічного відділення Київської та Дніпропетровської обласної клінічної лікарні.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно