text
Медична справа

МОЗ надало роз’яснення щодо експорту препаратів крові, що виробляються ПрАТ«Біофарма»

  • 15 травня 2015
  • 103

Компанія ПрАТ «Біофарма» повідомила, що планує протягом тижня призупинити виробництво медикаментів через відсутність дозволу на експорт уже готових препаратів крові за договорами

У четвер, 14 травня 2015 року, компанія ПрАТ «Біофарма» повідомила, що планує протягом тижня призупинити виробництво медикаментів через відсутність дозволу на експорт уже готових препаратів крові за договорами. З огляду на це, Міністерство охорони здоров’я України повідомляє.

Відповідно до пункту 3 Постанови Кабінету Міністрів України «Порядок реалізації за межі України компонентів донорської крові і препаратів, виготовлених з донорської крові та її компонентів, а також вивезення з України донорської крові та її компонентів» від 14.09.1998 № 1427-98-п, реалізація за межі України препаратів крові та її компонентів суб’єктами підприємницької діяльності здійснюється лише за умови надання спеціального дозволу від імені Кабінету Міністрів України віце-прем’єр-міністром України, що організовує розроблення і реалізацію державної політики у сфері охорони здоров’я, за обгрунтованим поданням МОЗ.

МОЗ неодноразово зверталося до КМУ з листами-обгрунтуваннями про надання спеціального дозволу на експорт препаратів крові ПрАТ «Біофарма» (останній від 17 січня 2015 року), так як препарати крові цього виробника не впливають на задоволення ними потреб охорони здоров’я населення України.

ПрАТ «Біофарма» виготовляє препарати здебільшого із імпортованої сировини, отже наявність запасів препаратів крові в Україні не змінюється від експортної діяльності даним виробництвом.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно