Петро ПОРОШЕНКО ухвалив закон про зниження вартості ліків

6 травня 2015
53
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Президент України Петро ПОРОШЕНКО підписав закон, який звільняє від оподаткування деякі лікарські засоби. Перелік таких медикаментів встановлюється Кабінетом Міністрів України

Президент України Петро ПОРОШЕНКО підписав Закон України «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування деяких лікарських засобів та медичних виробів» від 09.04.2015 № 332-VIII. Перелік таких медикаментів встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Документ регламентує порядок зниження вартості кожного окремого лікарського засобу, що закуповується міжнародними спеціалізованими організаціями. Закон дозволяє здійснювати закупівлю в межах державного фінансування більшої кількості лікарських засобів та медичних виробів.

Затверджені зміни до Податкового кодексу України передбачають звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій із ввезення на митну територію України та першого постачання зареєстрованих лікарських засобів та медичних виробів до 31 березня 2019 року. 

logo