МОЗ дозволило медпрацівникам отримати третю дозу вакцини проти COVID-19

23 грудня 2021
22384
Середній бал: 5 із 5

Україна вводить ревакцинацію проти коронавірусної хвороби для медичних працівників. Відповідне рішення МОЗ ухвалило наказом № 2849. Згідно з ним, третю дозу також зможуть отримати співробітники будинків інтернатного типу

МОЗ дозволило медпрацівникам отримати третю дозу вакцини проти COVID-19

✅✅✅ Додаткова доза вакцини проти COVID-19: кого з пацієнтів направляти і як її отримати

МОЗ запровадило третю, ревакцинальну дозу вакцини проти COVID-19 для медичних працівників та співробітників будинків інтернатного типу. При цьому, наголошують у відомстві, МОЗ ураховувало відповідні рекомендації ВООЗ та офіційну позицію Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики.

Як оплачувати працю медперсоналу в 2022 році

«Вказане рішення є актуальним, враховуючи тимчасові рекомендації ВООЗ від 10 серпня 2021 року. У них йдеться про те, що через брак вакцин у світі, ревакцинальну дозу слід застосовувати тільки для вразливих категорій населення або за появи даних про те, що з плином часу двох доз вакцини недостатньо для належного захисту», — пояснюють у МОЗ.

Ревакцинальну дозу медики та співробітники будинків інтернатного типу можуть отримати через шість місяців після другого щеплення від COVID-19. Для третьої дози використовуватимуть лише м-РНК-вакцини:

  • Moderna
  • Comirnaty/Pfizer

При цьому буде неважливо, якою вакциною вже щеплена людина.

У МОЗ обіцяють: згенерувати COVID-сертифікат після отримання ревакцинальної дози можна буде вже найближчим часом.

Нагадаємо, раніше головний санлікар пояснив, хто і як може отримати бустерну дозу вакцини проти COVID-19.

 

За матеріалами сайту МОЗ

 

logo