Ще шість країн світу визнали Українські COVID-сертифікати

11 січня 2022
2438
Середній бал: 5 із 5

Визнання COVID-сертифіката означає, що можна буде використовувати його під час перетину кордону. Це дасть змогу подорожувати громадянам, які вакцинувалися від коронавірусної хвороби або нещодавно одужали

Ще шість країн світу визнали Українські COVID-сертифікати

Шість нових країн приєдналися до Довірчої мережі е-здоров’я ЄС. Її члени взаємно визнають цифрові COVID-сертифікати. Учасницями мережі стали країни:

  • Ліван
  • Чорногорія
  • Тайвань
  • Уругвай
  • Туніс
  • Таїланд

Яка відповідальність загрожує за фальшиві COVID-сертифікати

Відтепер під час перетину кордону з цими країнами можна буде використовувати цифровий COVID-сертифікат, отриманий у «Дії». Це стосуватиметься тих громадян, які вакцинувалися від коронавірусної хвороби або нещодавно одужали.

«Вакциновані громадяни України матимуть можливість відвідувати більше країн без ПЛР-тестів та самоізоляції в країнах прибуття, якщо це дозволяє епідемічна ситуація», — пояснила заступниця міністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Марія Карчевич.

Нині до складу Довірчої мережі е-здоров’я ЄС входить 60 країн світу. Серед них не лише найближчі до України європейські країни, як-от Польща, Австрія, Латвія та решта членів ЄС, а й країни з інших континентів, зокрема Сінгапур, Нова Зеландія та ОАЕ. Повний перелік країн-учасниць мережі можна знайти за посиланням.

У 2022 році склад цифрової мережі заплановано розширити до 80 країн-учасниць.

Нагадаємо, наприкінці січня вакциновані бустерною дозою отримають нові COVID-сертифікати.

За матеріалами сайту МОЗ

logo