МОЗ оголошує набір фахівців на нові посади

24 квітня 2015
71
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Міністерство охорони здоров’я України оголошує про старт прийому резюме від спеціалістів за такими напрямами: медицина, фармація, економіка, юриспруденція у сфері охорони здоров'я, реформування системи охорони здоров'я, кадрове забезпечення галузі охорони здоров'я

Система охорони здоров’я на сьогодні вкрай потребує фахівців, які не лише розумітимуть необхідність реформування медичної галузі, а й готові поділитися для їх втілення власними професійними знаннями та напрацьованим досвідом.

З цією метою Міністерство охорони здоров’я України оголошує про старт прийому резюме від спеціалістів за такими напрямами: медицина, фармація, економіка, юриспруденція у сфері охорони здоров'я, реформування системи охорони здоров'я, кадрове забезпечення галузі охорони здоров'я.

Електронна адреса для резюме: vakansiimoz@moz.gov.ua.

У супроводжувальному листі необхідно коротко повідомити про свій  рівень кваліфікації та напрям роботи, де плануєте працювати.

При подачі документів також враховується відповідність кандидатур вимогам законодавства України до посади державного службовця, зокрема Законів України «Про державну службу» від 16.12.1993 № 3723-XII та «Про засади запобігання і протидії корупції» від 07.04.2011 № 3206-VI.

«Нині українська медицина потребує лідерів в управлінні, лідерів в менеджменті, які здатні організувати фахівців та досягати реальних результатів. Саме такої кадрової політики МОЗ України буде прагнути досягти, аби залучити в медичну галузь професіоналів найвищого гатунку», — наголосила Олександра ПАВЛЕНКО, Перший заступник Міністра охорони здоров’я України.

logo