З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

МОЗ оголошує набір фахівців на нові посади

  • 24 квітня 2015
  • 36

Міністерство охорони здоров’я України оголошує про старт прийому резюме від спеціалістів за такими напрямами: медицина, фармація, економіка, юриспруденція у сфері охорони здоров'я, реформування системи охорони здоров'я, кадрове забезпечення галузі охорони здоров'я

Система охорони здоров’я на сьогодні вкрай потребує фахівців, які не лише розумітимуть необхідність реформування медичної галузі, а й готові поділитися для їх втілення власними професійними знаннями та напрацьованим досвідом.

З цією метою Міністерство охорони здоров’я України оголошує про старт прийому резюме від спеціалістів за такими напрямами: медицина, фармація, економіка, юриспруденція у сфері охорони здоров'я, реформування системи охорони здоров'я, кадрове забезпечення галузі охорони здоров'я.

Електронна адреса для резюме: vakansiimoz@moz.gov.ua.

У супроводжувальному листі необхідно коротко повідомити про свій  рівень кваліфікації та напрям роботи, де плануєте працювати.

При подачі документів також враховується відповідність кандидатур вимогам законодавства України до посади державного службовця, зокрема Законів України «Про державну службу» від 16.12.1993 № 3723-XII та «Про засади запобігання і протидії корупції» від 07.04.2011 № 3206-VI.

«Нині українська медицина потребує лідерів в управлінні, лідерів в менеджменті, які здатні організувати фахівців та досягати реальних результатів. Саме такої кадрової політики МОЗ України буде прагнути досягти, аби залучити в медичну галузь професіоналів найвищого гатунку», — наголосила Олександра ПАВЛЕНКО, Перший заступник Міністра охорони здоров’я України.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно