У МОЗ нагадали, які дані про бустерну дозу вносити до ЕСОЗ

8 лютого 2022
2847
Середній бал: 5 із 5

Медичні працівники іноді неправильно вносять дані про щеплення до електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ). Через це не вдається завантажити COVID-сертифікати. Про те, як виправити ситуацію, розповіла заступниця міністра охорони здоров’я України Марія Карчевич

У МОЗ нагадали, які дані про бустерну дозу вносити до ЕСОЗ

Щоб згенерувався COVID-сертифікат після щеплення бустерною дозою, в ЕСОЗ мають бути всі необхідні дані, наголосила заступниця міністра.

Яка відповідальність загрожує за фальшиві COVID-сертифікати

«Ми бачимо деякі труднощі, пов’язані з тим, як вносяться дані. Попри те, що після старту вакцинальної кампанії з бустерного щеплення ми розробили інструкції для медичних працівників, які працюють з системою, та надіслали в усі заклади охорони здоров’я. Однак, можливо, не усім закладам ця інформація надійшла або не всі лікарі з нею встигли ознайомитися», — пояснила Марія Карчевич.

Заступниця міністра нагадала, що в ЕСОЗ про бустерну дозу мають бути коректно внесені такі дані:

  • кількість і порядковий номер вакцини — «1/1»
  • причина вакцинації — «щеплення за станом здоров’я (планово)»
  • етап вакцинації — «бустерна доза»

На підставі цих даних у «Дії» буде правильно сформований COVID-сертифікат. Пацієнтам, за словами заступниці міністра, також важливо знати цю інформацію, аби вони разом із лікарем могли звірити коректність введених даних після щеплення.

Нагадаємо, МОЗ та ВООЗ розроблять рекомендації з роботи медпрацівників в ЕСОЗ.

За матеріалами сайту МОЗ

 

logo