Заклади збиратимуть потреби для закупівель ліків та медвиробів через систему MedData

10 лютого 2022
2293
Середній бал: 5 із 5

КМУ ухвалив постанову про використання в закладах охорони здоров’я інформаційно-аналітичної системи MedData. За її допомогою заклади обмінюватимуться інформацією, яка передує процесу закупівель, збиратимуть заявки, а також дані про залишки лікарських засобів і медичних виробів

Заклади збиратимуть потреби для закупівель ліків та медвиробів через систему MedData

Заклади охорони здоров’я усіх форм власності та медики-ФОПи, які одержали ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики та уклали договір про медичне обслуговування населення з НСЗУ, зможуть подавати заявки на закупівлю товарів і послуг у системі MedData.

Як закуповувати лікарські засоби без порушень: відео

«Ми відмовляємося від збору заявок на закупівлі від закладів охорони здоров’я у паперовому вигляді і вводимо інструмент MedData як основний. Завдяки постанові ми зможемо оперативно збирати дані від регіонів, а також розподіляти лікарські засоби, закуплені коштом держбюджету, щоб українці мали доступні ліки, коли вони їх потребують», —зазначив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

За словами Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, таким рішенням КМУ продовжує вдосконалювати нормативно-правову базу для розширення е-послуг у сфері охорони здоров’я.

Нагадаємо, раніше МОЗ проінструктувало, як підготуватися до впровадження електронного рецепта на антибіотики.

За матеріалами сайту МОЗ

logo