Літні люди та люди з інвалідністю зможуть витратити «ковідну тисячу» на ліки та компослуги

10 лютого 2022
5308
Середній бал: 5 із 5

Вакциновані проти COVID-19 люди з інвалідністю та люди віком 60+ зможуть витрати 1000 грн за програмою «єПідтримка» на купівлю лікарських засобів, а згодом — і на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідну постанову ухвалив КМУ

Літні люди та люди з інвалідністю зможуть витратити «ковідну тисячу» на ліки та компослуги

Згідно з умовами програми «єПідтримка» всі громадяни України від 14 років, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19, можуть отримати 1000 грн. Раніше КМУ радив витратити їх упродовж 4 місяців із дня зарахування. Тепер же збільшив строк використання коштів. Згідно з новою постановою перераховані на картку 1000 грн потрібно буде витратити впродовж 9 місяців.

Особливості програми медичних гарантій у 2022-му

Із 14 березня у рамках програми «єПідтримка» українці зможуть отримати 500 грн за бустерну дозу щеплення від COVID-19. На сьогодні бустерне щеплення зробили вже 500 тис. українців.

«Уряд вчергове розширив програму «єПідтримка» для вразливих груп населення, адже саме ця категорія є однією із груп ризику та має супутні захворювання. Тому можливість придбати ліки за отримання базового курсу щеплень та бустерної дози — це додатковий стимул захистити себе від тяжкого перебігу хвороби», — зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Наразі програмою «єПідтримка» вже скористалися понад 8,2 млн громадян.

Нагадаємо, раніше НСЗУ роз’яснила, скільки 2022 року коштує вакцинація населення від COVID-19.

За матеріалами сайту МОЗ

logo