З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

КВІТАШВІЛІ призначив нового директора Національного інституту раку

  • 16 квітня 2015
  • 24

У вівторок, 14 квітня, Міністр охорони здоров’я України Олександр КВІТАШВІЛІ підписав наказ Міністерства охорони здоров’я України за № 37-О про призначення Олени КОЛЕСНИК директором Національного інституту раку

У вівторок, 14 квітня, Міністр охорони здоров’я України Олександр КВІТАШВІЛІ підписав наказ Міністерства охорони здоров’я України за № 37-О про призначення Олени КОЛЕСНИК директором Національного інституту раку.

Напередодні кандидатуру Олени КОЛЕСНИК було погоджено з Київською міською державною адміністрацією (відповідно до ст. 36 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» від 09.04.1999 № 586-XIV та постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку погодження з Головою Ради міністрів Автономної Республіки Крим, головами місцевих державних адміністрацій призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, і внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1993 № 203»від 09.10.2013 № 818).

«Саме діалог із колективом та фаховою спільнотою в обговоренні пропозицій та бачення в управлінні має стати практикою для усіх підприємств в сфері охорони здоров’я під час призначення їх менеджменту. Адже відкритість та фаховість сьогодні вкрай необхідна під час призначень на ключові посади», — зауважив Олександр КВІТАШВІЛІ, Міністр охорони здоров’я України.

Офіційне представлення нового директора колективу Національного інституту раку відбудеться о 9:30 у п’ятницю,17 квітня, в актовому залі Інституту післядипломної освіти Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно