Як іноземним медикам долучитися до роботи в українських медзакладах

4 березня 2022
2170
Середній бал: 5 із 5

МОЗ дякує кожному, хто готовий допомогти

Як іноземним медикам долучитися до роботи в українських медзакладах

Щоб допомогти українським медикам:

  • зверніться до закордонних дипломатичних установ України у своїй країні
  • або заповніть анкету — https://bit.ly/questionnaire_UA

Якщо ви обрали другий спосіб і надіслали свою анкету, національний координатор скерує вас до певної лікарні в тому регіоні України, де найбільше потребують допомоги.

Контакти національних координаторів. Сергій Убогов, +38 067 231 7656, ubogovsg@gmail.com. Для англомовних: Мар’яна Служинська, +38 050 315 8418, ukrainemedhelp@gmail.com 

Відтак з вами взаємодіятиме регіональний координатор. Він допоможе спрямувати вас до місця призначення. 

Також ви отримаєте лист з адреси Директорату медичних кадрів, освіти і науки Міністерства охорони здоров’я України: medosvita2020@gmail.com з проханням вислати сканкопії документів, що підтверджують вашу медичну освіту та професійну кваліфікацію, вказану в анкеті. Надішліть, будь ласка, ці копії, а відтак після прибуття на місце призначення пред’явіть ці документи керівнику лікарні.

УВАГА! Ми гарантуємо захист ваших персональних даних.

✅✅✅ Наказ про залучення медичних працівників — іноземців до надання медичної допомоги постраждалим в умовах воєнного стану: зразок

Станом на ранок 3 березня допомогти українським колегам вже зголосилися понад 500 лікарів, медичних сестер та парамедиків з країн Європейського союзу, Великобританії, Швейцарії, Туреччини, Азербайджану, Ізраїлю, США, Канади, Австралії, Нової Зеландії, Південної Африки, Індії, Йорданії, Бразилії та інших країн. І цей список щогодини збільшується.

Дякуємо всім, хто допомагає нам у цей нелегкий час! 

МОЗ також закликає українські лікарні оперативно повідомляти та постійно оновлювати інформацію щодо потреби у медичних кадрах обласним департаментам охорони здоров’я та на адресу moz.kizim@gmail.com.

Раніше МОЗ анонсувало, що ЗОЗ можуть закуповувати ліки та медвироби без тендерів і договорів про спрощені закупівлі. 


За матеріалами сайту МОЗ

logo