У зв’язку із воєнним станом антикорупційну декларацію можна подати пізніше

16 березня 2022
4397
Середній бал: 5 із 5

НАЗК пояснило, як застосовувати антикорупційне законодавство з огляду на норми Закону України «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни» від 03.03.2022 № 2115-IX

У зв’язку із воєнним станом антикорупційну декларацію можна подати пізніше

Суб’єкти декларування подають документи в документальній та/або електронній формі протягом трьох місяців після того, як припинять чи скасують воєнний стан або стан війни за весь період обов’язку подати документи.

Зарплати медикам в умовах воєнного стану

Декларацію щорічну з будь-якою позначкою за 2021 рік суб’єкт декларування подає у період з 00 год 00 хв дня, наступного за днем припинення чи скасування воєнного стану, до 00 год 00 хв відповідного числа третього місяця від такого дня. Така декларація охоплює звітний рік (період з 01.01.2021 до 31.12.2021 включно) та містить інформацію станом на 31 грудня звітного року.

Декларацію у разі звільнення, якщо звільнення відбулося під час дії воєнного стану, подають у період з 00 год 00 хв дня, наступного за днем припинення чи скасування воєнного стану, до 00 год 00 хв відповідного числа третього місяця від такого дня. Таку декларацію суб’єкт декларування подає за період, який не був охоплений деклараціями, які він раніше подав, та містить інформацію станом на останній день такого періоду, яким є останній день діяльності, що передбачає обов’язок подати декларацію, перебування па посаді, яка зумовлює таку діяльність.

У роз’ясненні НАЗК також можна знайти відповіді на інші запитання, пов’язані з особливостями декларування в умовах воєнного стану.

Раніше КМУ відтермінував перехід на КЕП, що зберігаються на токенах, до 31 березня.

За матеріалами Мін’юсту

logo