Визнання результатів оцінки відповідності медичних виробів: коментар Держлікслужби

13 квітня 2022
3875
Середній бал: 5 із 5

За яких умов та які медичні вироби дозволено використовувати на період воєнного стану

Визнання результатів оцінки відповідності медичних виробів: коментар Держлікслужби

На період воєнного стану вводити в обіг та/або експлуатацію медичні вироби/системи медичних виробів/процедурних наборів, медичні вироби для діагностики in vitro, активні медичні вироби, які імплантують, щодо яких не виконані вимоги вітчизняний Технічних регламентів дозволено за умови визнання призначеним органом з оцінки відповідності результатів оцінки відповідності, проведеної іноземними акредитованими органами з оцінки відповідності, відповідно до вимог частин першої та третьої статті 45 Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» від 15.01.2015 № 124-VIII.

Нові нормативні документи у квітні

Ідеться про Технічні регламенти щодо медичних виробів, медичних виробів для діагностики in vitro та активних медичних виробів, які імплантують, затверджені постановами КМУ від 02.10.2013 № № 753, 754, 755.

Підстава — постанова КМУ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо визнання результатів оцінки відповідності» від 29.03.2022 № 389.

Раніше МОЗ розповіло, як вносити медичні записи до ЕСОЗ в умовах воєнного стану.

За матеріалами Держлікслужби

Друзі, у цей тяжкий час ми хочемо бути для вас корисними, тому продовжуємо працювати! Редакції експертно-правової системи «Expertus: Медзаклад» і журналів «Управління закладом охорони здоров’я» та «Довідник головної медичної сестри» надають для вас знижку 50% на свої продукти на 6 місяців

Замовте продукт в інтернет-магазині або зателефонуйте 0 800 212 012 (дзвінки безплатні).

Вистоїмо. Перемога близько!

logo