Захворюваність і летальні випадки від грипу станом на 10 лютого

10 лютого 2016 51

В Україні з початку епідемічного сезону від грипу померли 253 людини. На жаль, зареєстровані і випадки смерті дітей — троє у віці до 17 років.

Найбільша кількість летальних випадків зафіксована в Одеській області — 40, у Києві — 29, у Черкаській області — 18, у Харківській області — 15, у Донецькій області — 15, у Рівненській області — 14

За оперативними даними Центру грипу та ГРВІ ДУ «Український центр контролю та моніторингу захворювань МОЗ України», з початку епідемічного сезону (28 вересня 2015 року) в країні зареєстровано до 3,5 мільйонів хворих на грип та ГРВІ, перехворіли 8,9% населення. З цієї загальної кількості 61,5% становлять діти віком до 17 років.

Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ зафіксовано у Київській області та Києві, де перехворіли відповідно 15% і 12,6% населення.

Найменша захворюваність реєструється на Закарпатті (5,6%) та у Харківській (3,7%) областях.

Станом на 9 лютого в окремих регіонах України досі дієть обмежувальні заходи або припинені заняття майже у 2 тис. 553 дитячих навчальних, загальноосвітніх та позашкільних закладах.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах