Місцеві бюджети отримають понад 762,5 млн грн на виплати заробітних плат медикам

27 червня 2022
1320
Середній бал: 5 із 5

КМУ підтримав програму виділення субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я

Місцеві бюджети отримають понад 762,5 млн грн на виплати заробітних плат медикам

Завдяки перерозподілу коштів заклади охорони здоров’я, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, матимуть змогу нараховувати заробітну плату на рівні 20 тис. грн для лікарів та 13,5 тис. грн для середнього медперсоналу.

Оплата праці під час війни: відповіді на запитання

«Зараз, під час війни, медики виконують абсолютно героїчну роботу, працюючи 24/7 і з пораненими захисниками, і з хворими в тилу. І ми не маємо права забувати про належну оплату їхньої праці. Ще на початку року на виконання Указу Президента ми підвищили заробітну плату медичних працівників до 20 тис. грн  для лікарів і 13,5 тис. грн для середніх медичних працівників, а тоже мусимо тримати її на такому рівні, щоб вони почувалися безпечно хоча би у фінансовому плані. Тому вдячні Уряду за підтримку нашої позиції та надання пакету дофінансування для тих закладів охорони здоров’я, які з якихось причин не можуть самостійно забезпечити належний рівень оплати праці для своїх працівників», — зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Раніше міністр розповів, що затримки заробітної плати медикам недопустимі.  

За матеріалами сайту МОЗ

logo