Канадські лікарі безоплатно проведуть операції активістам Євромайдану та бійцям АТО

10 лютого 2016 37

Якщо Ви знаєте бійця АТО або активіста Євромайдану, який потребує операції обличчя чи верхніх кінцівок, передайте йому цю інформацію.

Уряд Канади виділив 1,2 мільйона канадських доларів на те, щоб канадські і українські медики БЕЗОПЛАТНО провели операції пораненим активістам Майдану і бійцям АТО 19-28 лютого у Києві.

Лікарі намагатимуться надати консультацію та допомогу якомога більшій кількості потерпілих. Орієнтовно буде проведено 30-40 операцій на обличчі і верхніх кінцівках, також фахівці займуться усуненням посттравматичних черепно-лицевих деформацій, дефектів мֹ’яких тканин і рубців.

Всі охочі поранені запрошуються до реєстрації на консультацію за телефонами: +38 095 435 30 33 або +38 097 00 5 55 4.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.




© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах