Почав працювати портал вакансій для медиків від МОЗ

1 серпня 2022
1016
Середній бал: 5 із 5

Він має на меті допомогти медичним працівникам знаходити саме ті вакансії, що їм підходять

Почав працювати портал вакансій для медиків від МОЗ

Портал вакансій медичних працівників працює за посиланням: work.moz.gov.ua

Як внутрішньо переміщеному медпрацівнику розпочати роботу в іншому ЗОЗ

«З початку повномасштабної війни з росією тисячі медичних працівників в Україні були змушені змінити місце проживання та відповідно — роботу. Для того, щоб полегшити пошук вакансій для медиків, ми вирішили зібрати їх усі в одному місці, на Порталі вакансій. Так, медпрацівникам не доведеться шукати інформацію на різних вебсайтах. Адже на портал можуть подавати свої вакансії заклади охорони здоров’я будь-якої форми власності», — розповіла заступник міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич.

На порталі пошукачі мають змогу ознайомитися з усіма можливими опціями працевлаштування, додатковими перевагами та можливостями, щоб максимально заловільнити свій запит. Так, медики можуть шукати в регіонах, які їм найбільше підходять, та обирати ту чи ту форму власності.

Вакансії містять опис:

  • посадових обов’язків
  • кваліфікаційних вимог
  • умов оплати праці та інших додаткових переваг, як-от безкоштовне житло, проїзд, соціальний пакет тощо

«Ми впевнені, що портал буде корисним і для медиків, які шукають роботу, тим більше — для тих, хто був змушений покинути домівку через війну. Тому закликаємо медзаклади і медиків долучатися до порталу, а ми зі своєї сторони будемо його удосконалювати», — додала Марія Карчевич.

У МОЗ запевняють, що розвиватимуть і доповнюватимуть функціональність порталу, зокрема додадуть можливість створювати кабінети користувачів.

Раніше в МОЗ розповіли, хто має укладати нову декларацію з лікарем. 

За матеріалами сайту МОЗ

logo