Запропоновано звільнити від призову завантажених медиків

23 березня 2015
80
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Ольга БОГОМОЛЕЦЬ зазначила, що законопроект № 2145 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення порядку призову на військову службу медичних працівників)» дозволить надати медичним працівникам відстрочку від призову на строкову військову службу

Під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я депутати підтримали законопроект № 2145 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення порядку призову на військову службу медичних працівників)».

Голова Комітету ВР з питань охорони здоров’я Ольга БОГОМОЛЕЦЬ зазначила, що зміни дозволять надати медичним працівникам відстрочку від призову на строкову військову службу. Єдина умова — повноцінне навантаження на місці роботи протягом усього періоду їхньої роботи за спеціальністю у сільській або міській місцевості.

Також було запропоновано, щоб медиків із обласних лікарень, де укомплектованість персоналу нижча за середній показник серед закладів охорони здоров’я України, призивали лише на добровільній основі.

Наразі відстрочка надається лише тим медичним працівникам, які працюють у сільській місцевості.

logo