З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Нові нормативні акти у сфері охорони здоров’я від журналу «Довідник головної медичної сестри» за січень–березень

  • 5 березня 2015
  • 87

Пропонуємо до ознайомлення нові нормативні акти у медичній сфері, які підготувала для вас редакція журналу «Довідник головної медичної сестри»

Пропонуємо до ознайомлення нові нормативні акти у медичній сфері, які підготувала для вас редакція журналу «Довідник головної медичної сестри».

ДОКУМЕНТ

НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ

Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про залучення позики від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для реалізації проекту «Поліпшення медичних послуг для населення»

від 21.01.2015 № 81-р

Визнано за доцільне залучення позики від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для реалізації проекту «Поліпшення медичних послуг для населення» в розмірі 215 мільйонів доларів США

Наказ Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження нормативно-правових актів з питань конфіденційного дослідження випадків материнської смерті»

від 26.12.2014 № 1014

Відповідно до пунктів 1–3 додатка до Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації» на період до 2015 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2006 № 1849, з метою зниження рівня материнської захворюваності і смертності, поліпшення якості надання медичних послуг вагітним, роділлям, породіллям та усунення системних порушень, які призводять до смертності вагітних, роділь та породіль, затверджено Порядок проведення конфіденційного дослідження випадків материнської смерті та Положення про комісію з проведення конфіденційного дослідження випадків материнської смерті.

Наказ зареєстрований в Мін’юсті 17.01.2015 за № 59/26504,

набирає чинності з дня офіційного опублікування

Наказ Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Порядку внутрішньолабораторного контролю якості досліджень при виявленні серологічних маркерів ВІЛ методами імуноферментного та імунохемолюмінесцентного аналізів»

від 14.01.2015 № 4

Затверджено Порядок внутрішньолабораторного контролю якості досліджень при виявленні серологічних маркерів ВІЛ методами імуноферментного та імунохемолюмінесцентного аналізів. Цей порядок визначає перелік та послідовність процедур, що мають здійснюватися з метою виявлення, усунення та запобігання випадковим або систематичним похибкам при дослідженні біологічного матеріалу пацієнтів.

Також затверджено Інструкцію щодо приготування та використання контрольних зразків для внутрішньолабораторного контролю якості досліджень.

Наказ зареєстрований в Мін’юсті 30.01.2015 за № 112/26557,

набрав чинності 20.02.2015

Наказ Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань «Про затвердження Плану моніторингу та оцінки ефективності виконання Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії
ВІЛ-інфекції/СНІДу
на 2014–2018 роки»

від 15.01.2015 № 2

Відповідно до підпункту 9 пункту 1 Завдань і заходів з виконання Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014–2018 роки, затверджених Законом України «Про затвердження Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014–2018 роки» від 20.10.2014 № 1708-VII, затверджено План моніторингу та оцінки ефективності виконання Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014–2018 роки.

Дія цього плану поширюється на всіх виконавців програми незалежно від їх підпорядкування, форми власності та джерел фінансування

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно