Підписано Меморандум про підтримку GMP та спрощеної реєстрації лікарських засобів

4 березня 2015
76
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

На днях Міністерство охорони здоров'я України, Асоціація виробників інноваційних ліків «АПРАД» та Європейська федерація фармацевтичної індустрії та асоціацій підписали Меморандум про створення робочої групи для реформування медичної галузі

Міністерство охорони здоров'я України, Асоціація виробників інноваційних ліків «АПРАД» та Європейська федерація фармацевтичної індустрії та асоціацій підписали Меморандум про підтримку GMP та спрощеної реєстрації лікарських засобів.

Меморандум постановляє створити робочу групу у Міністерстві охорони здоров’я України, яка протягом місяця має розробити та подати перелік пропозицій для реформування галузі охорони здоров’я. В першу чергу пропозиції стосуватимуться розвитку національного фармацевтичного ринку.

Передбачається продовження роботи з оптимізації українського фармацевтичного законодавства згідно законодавства Європейського Союзу, а саме:

  • прийняття правил Незалежної виробничої практики (GMP);
  • імплементація спрощеної реєстрації лікарських засобів, що зареєстровані у країнах Європейського Союзу за централізованою процедурою.

Після підписання Меморандуму сторони мають укласти угоду про співпрацю на період з 2015 по 2017 роки.

logo