З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

У Києві відбувся семінар «Правові питання у роботі закладу охорони здоров’я»

  • 29 березня 2016
  • 384

У п’ятницю, 25 березня, редакція журналів «Управління закладом охорони здоров’я» та «Довідник головної медичної сестри» за участю експертів Адвокатського об’єднання «Нацина Рачук» та Консалтингової компанії «Юркрафт Медицина» провели семінар «Правові питання у роботі закладу охорони здоров’я».

Ще з безкоштовного вебінару «Згода на медичне втручання», що відбувся напередодні та на якому лектори розкрили частину питань із семінару, стало зрозуміло, наскільки вітчизняна медична спільнота зацікавлена у освітніх заходах, присвячених саме медичному праву. Мовою цифр це понад 200 керівників, юристів та працівників закладів охорони здоров’я на вебінарі та близько 70 учасників семінару.

Про тонкощі юридичного боку медичної практики слухачам семінару розповіли лектори:

  • Олег РАЧУК, адвокат, директор Адвокатського об’єднання «Нацина Рачук», президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України»;
  • Радмила ГРЕВЦОВА, адвокат, кандидат юридичних наук, доцент, директор навчально-наукового центру медичного права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, керуючий партнер Консалтингової компанії «Юркрафт Медицина», голова комітету з медичного та фармацевтичного права Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України»;
  • Ірина ШКАРІВСЬКА, старший юрист, Адвокатське об’єднання «Нацина Рачук»;
  • Діана ЖАР, адвокат, Адвокатське об’єднання «Нацина Рачук», заступник голови комітету з медичного та фармацевтичного права Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України».

На семінарі було все: аналіз вітчизняної нормативної бази та судової практики, практичні рекомендації та алгоритми виходу з робочих ситуацій, а також відповіді на, без перебільшення, десятки запитань учасників семінару.

Ще у перші тижні від дати оголошення семінару охочих його відвідати набралося стільки, що редакція прийняла рішення повторити семінар 15 квітня. Тому запрошуємо всіх, хто ще не встиг відвідати цей актуальний освітній захід. Звертайтеся за телефоном 0 44 238 18 83 або 0 800 212 012 (callback).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно