У Севєродонецьку та Краматорську відпрацьовували нові стандарти надання екстреної допомоги

3 лютого 2016 31

У Севєродонецьку та Краматорську пройшли науково-практичні семінари на тему «Екстрена медична допомога постраждалим при надзвичайних ситуаціях з високим ступенем загрози. Зміни в стандартах надання екстреної медичної допомоги від 2015 року».

Заходи були ініційовані Міністерством охорони здоров’я України та Українським науково-практичним центромекстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України

Лікарі та фельдшери з медицини невідкладних станів окрім прослуховування лекцій відпрацьовували практичні навички: постановку внутрішньокісткового доступу, зупинку кровотечі за допомогою джгутів, тампонування рани, використання вузлових джгутів, допомогу постраждалим при відкритих ранах грудної клітки, забезпечення прохідності дихальних шляхів — конікотомію, іммобілізацію постраждалих за допомогою сучасних засобів.

Вміст семінару відповідав новій навчальній програмі, аналогічній міжнародним програмам, зокрема PHTLS (pre hospital trauma life support) та ITLS (international trauma life support).

У 2016 році науково-практичні семінари з підвищення кваліфікації викладачів-інструкторів заплановано провести у кожному регіоні.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах