Олександр КВІТАШВІЛІ окреслив шляхи розв'язання проблеми із сільською медициною

28 січня 2015
60
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Міністр охорони здоров’я України: «Є проблема з медициною у сільській місцевості — недоступна, далеко тощо. Поки не буде двох факторів — нормальної оплата праці та умов для роботи – нічого не буде»

Під час конференції у Вінниці Міністр охорони здоров'я України Олександр КВІТАШВІЛІ запропонував розв’язати проблему із доступністю сільської медицини шляхом залучення лікарів як приватних підприємців: «Є проблема з медициною у сільській місцевості — недоступна, далеко тощо. Поки не буде двох факторів — нормальної оплати праці та умов для роботи — нічого не буде».

Він звернув увагу учасників на актуальність такого запровадження за кордоном: «Найбільш ефективна система — це коли лікар є приватним підприємцем. Подібне існує в Англії, Хорватії, Чехії. Вони по усій країні існують, як приватні підприємці».

Олександр КВІТАШВІЛІ також наголосив на переліку обов'язкового медичного обладнання, яке необхідне лікарю. Для поліпшення умов праці та придбання обладнання Міністр збирається скористатися донорами та міжнародними грантами.

logo