Шестеро студентів КПІ захворіли на вірусний гепатит А

2 лютого 2016 43

Шестеро студентів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» захворіли на вірусний гепатит А. Мешкають вони у двох різних гуртожитках — № 4 та № 10.

У п’ятьох студентів був діагностований вірусний гепатит А, жовтянична форма, середнього ступеню важкості, ще у одного — легкого.

Перший випадок захворювання зафіксований ще 18 грудня 2015 року, останній — 28 січня нинішнього. Діагноз підтверджений лабораторно у всіх випадках. Хворих було госпіталізовано у інфекційні відділення столичних лікарень. Контактні особи направлені на спостереження до студентської поліклініки.

Співробітниками Державної санітарно-епідеміологічної служби України було відібрано 125 змивів на виявлення бактерій групи кишкової палички у гуртожитках № 4,№ 10 та в їдальні НТТУ «КПІ». Відібрано 4 зразки питної води на дослідження за мікробіологічними показниками (на наявність вірусу гепатиту А).Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах