З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

У березні відбудуться курси тематичного удосконалення «Система управління якістю в лікувально-профілактичних закладах. Вимоги міжнародного стандарту ISO 9001 (ДСТУ ISO 9001)»

  • 19 січня 2015
  • 24

Курси розраховані на керівників закладів охорони здоров’я; керівників та фахівців управлінь охорони здоров’я; працівників закладів охорони здоров’я, на яких покладено функції внутрішніх аудиторів; лікарів; аспірантів; докторантів; співробітників науково-дослідних установ; викладачів медичних закладів освіти І–ІV рівнів

Із 16 по 20 березня 2015 року орган сертифікації ТОВ «Український центр медичної сертифікації та прогнозування» і кафедра менеджменту охорони здоров’я Національного медичного університету імені О. О. Богомольця проводитимуть курси тематичного удосконалення за навчальною програмою «Система управління якістю в лікувально-профілактичних закладах. Вимоги міжнародного стандарту ISO 9001 (ДСТУ ISO 9001)» відповідно до Типового навчального плану і програми, затверджених в установленому порядку.

Ці курси розраховані на керівників закладів охорони здоров’я; керівників та фахівців управлінь охорони здоров’я; працівників закладів охорони здоров’я, на яких покладено функції внутрішніх аудиторів; лікарів; аспірантів; докторантів; співробітників науково-дослідних установ; викладачів медичних закладів освіти І–ІV рівнів.

Курси тематичного удосконалення передбачають отримання теоретичних знань та практичних навичок із розробки та впровадження систем управління якістю згідно з вимогами ISO 9001 (ДСТУ ISO 9001), проведення внутрішніх аудитів, менеджменту ризиків згідно з вимогами ISO 31000, моніторингу та аналізування результативності та ефективності систем управляння якістю для розроблення та впровадження заходів із поліпшення систем управляння якістю.

Для слухачів курсів будуть проведені лекційні, семінарські та практичні заняття, будуть надані консультативні, інформаційно-методичні послуги з питань сертифікації та керування системою управління якістю у закладах охорони здоров’я відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001:2009.

По закінченні курсів слухачі отримають посвідчення про проходження підвищення кваліфікації зі вказівкою про отримання 10 балів та «Сертифікат про опанування вимог стандарту ISO 9001» від органу сертифікації.

Перше навчання за цією темою було проведене у жовтні 2014 року.

Навчання проводитиметься на базі кафедри менеджменту охорони здоров’я Національного медичного університету імені О. О. Богомольця за адресою: Київ, вул. Маршала Якубовського, 6.

Додаткову інформацію можна знайти на сайті www.ucmcp.com.ua або звернувшись на електронну адресу info@ucmcp.com.ua та за телефонами:

  • 0 44 250 13 47 (кафедра менеджменту охорони здоров’я Національного медичного університету імені О. О. Богомольця);
  • 0 44 592 71 92; 0 67 891 97 47 (ТОВ «Український центр медичної сертифікації та прогнозування»).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно