З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Набули чинності примірні штатні нормативи центру первинної медичної допомоги

  • 15 січня 2015
  • 48

Документ створено на виконання частини другої статті 351 Основ законодавства України про охорону здоров’я від 19.11.1992 № 2801-XII, з метою забезпечення подальшого формування мережi закладiв охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу

З 1 січня 2015 року набув чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Примірних штатних нормативів центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та його структурних підрозділів» від 21.08.2014 № 585 (далі — Наказ № 585).

На виконання частини другої статті 351 Основ законодавства України про охорону здоров’я від 19.11.1992 № 2801-XII, з метою забезпечення подальшого формування мережi закладiв охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу, документ постановляє:

  • затвердити Примiрнi штатнi нормативи центру первинної медичної (медико-санiтарної) допомоги та його структурних пiдроздiлiв (далi — Примiрнi штатнi нормативи), що додаються;
  • Мiнiстру охорони здоров’я Автономної Республiки Крим, керiвникам структурних пiдроздiлiв з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської мiських державних адмiнiстрацiй забезпечити врахування Примiрних штатних нормативiв при формуваннi та затвердженнi штатних розкладiв закладiв охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу;
  • визнати таким, що втратив чиннiсть, наказ Мiнiстерства охорони здоров’я України «Про затвердження Примiрних штатних нормативiв центру первинної медичної (медико-санiтарної) допомоги» вiд 23.02.2012 № 129.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно