Уряд збільшив фінансування на ліки та харчування для ветеранів війни

1 лютого 2016 55
Уряд прийняв рішення поліпшити якість медичного обслуговування для учасників антитерористичної операції, що мають ушкодження та травми, а також для ветеранів війни літнього віку, збільшивши грошові норми на лікування: медикаментозну терапію та дієтичне харчування.

Рішення підкріплене постановою «Про збільшення норми грошових витрат на харчування та медикаменти в закладах охорони здоров’я для ветеранів війни», за якою на одного хворого в день виділятиметься на харчування 55 гривень (раніше ця сума становила 35 гривень), а на придбання медикаментів і перев’язувальних засобів — 65 гривень (раніше — 40 гривень), розповсюджується на осіб, на яких поширюється дія закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22.10.1993 № 3551-XII.

На ліки та медикаменти більше виділятимуть в Українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни, госпіталях, відділеннях, палатах для ветеранів війни у лікувально-профілактичних закладах.Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

  Освітні заходи

  Школа

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Новий номер УЗОЗ»

  Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

  для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

  Читати книгу

  Спробуйте безплатно

  Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.


  Розсилка  © Медична справа, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

  Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

  Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


   

  
  • Ми в соцмережах