З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Нові нормативні акти у сфері охорони здоров’я від журналу «Довідник головної медичної сестри»

  • 15 січня 2015
  • 79

Пропонуємо до ознайомлення нові нормативні акти у медичній сфері, які підготувала для вас редакція журналу «Довідник головної медичної сестри»

Пропонуємо до ознайомлення нові нормативні акти у медичній сфері, які підготувала для вас редакція журналу «Довідник головної медичної сестри».

ДОКУМЕНТ

НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ

Наказ Міністерства соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження переліку технічних та інших засобів реабілітації, їх кваліфікаційних шифрів та відповідних їм хвороб за Міжнародною статистичною класифікацією хвороб та споріднених проблем охорони здоров’я»

від 30.09.2014 № 708/685

Затверджено Перелік технічних та інших засобів реабілітації, їх кваліфікаційних шифрів та відповідних їм хвороб за Міжнародною статистичною класифікацією хвороб та споріднених проблем охорони здоров’я.

Визнано таким, що втратив чинність, наказ Міністерства праці та соціальної політики України і Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Переліку медичних показань для отримання особами з обмеженими функціями руху крісел-колясок та Переліку медичних показань для отримання і протипоказань до управління особами з обмеженими функціями руху крісел-колясок з електроприводом» від 15.07.2002 № 317/300.

Наказ зареєстрований в Мін’юсті 20.10.2014 за № 1291/26068,

набрав чинності 28.11.2014

Наказ Міністерства охорони здоров’я України «Про організацію проведення заходів у разі виявлення хворого (підозрілого) на хворобу, спричинену вірусом Ебола» від 24.10.2014 № 770

Затверджено:

Порядок проведення заходів у разі виявлення хворого (підозрілого) на хворобу, спричинену вірусом Ебола, який визначає механізм проведення заходів у разі виявлення хворого (підозрілого) на хворобу, спричинену вірусом Ебола, закладами та установами охорони здоров’я державної та комунальної форм власності, Державної санітарно-епідеміологічної служби України та спрямований на зниження ризику занесення і поширення на території України захворювань на хворобу, спричинену вірусом Ебола;

Положення про Оперативний штаб Міністерства охорони здоров’я Украї-ни з локалізації та ліквідації спалаху хвороби, спричиненої вірусом Ебола.

Наказ зареєстрований в Мін’юсті 05.11.2014 за № 1392/26169,

набрав чинності 02.12.2014

Наказ Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження переліку рідкісних (орфанних) захворювань»

від 27.10.2014 № 778

Наказом затверджено Перелік рідкісних (орфанних) захворювань, що призводять до скорочення тривалості життя хворих або їх інвалідизації та для яких існують визнані методи лікування.

Наказ зареєстрований в Мін’юсті 13.11.2014 за № 1439/26216,

набрав чинності 01.01.2015

Лист Міністерства фінансів України «Щодо сприяння погашенню заборгованості із заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я, розташованих у населених пунктах, що не контролюються українською владою»
від 28.11.2014 № 31-04320-13-3-11/30017

З метою сприяння погашенню заборгованості із заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я, розташованих у населених пунктах, які не контролюються українською владою, Донецькою обласною організацією профспілки працівників охорони здоров’я пропонується внести зміни до Порядку № 1691 та, як виняток, передбачити самостійну «перереєстрацію» і «зворотну перереєстрацію» органами Державної казначейської служби  в Єдиному реєстрі розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів у разі простою органів Казначейства і незмінної юридичної адреси розпорядника та/або одержувача бюджетних коштів, які знаходяться у населених пунктах Донецької та Луганської областей.

Переміщення установи на контрольовану територію, а також її функціонування на цій території здійснюється за рішенням органу вищого рівня (у разі переміщення органу місцевого самоврядування — за рішенням відповідної місцевої ради)

 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно