text
Медична справа

Які зміни відбулись у столичній медицині в 2014 році

  • 15 січня 2015
  • 26

Михайло РИГАН: «Нам таки вдалося прийняти низку важливих рішень та запровадити деякі зміни, що реально «працюватимуть» на підвищення рівня надання медичної допомоги в столиці»

«Попри те, що минулий рік був дуже непростим для медицини Києва, нам таки вдалося прийняти низку важливих рішень та запровадити деякі зміни, що реально «працюватимуть» на підвищення рівня надання медичної допомоги в столиці», — повідомив Михайло РИГАН, директор Департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації.

Протягом 2014 року в столиці відбулись такі реформування:

  • створено Центр екстреної медичної допомоги та медицини (18 підстанцій, 29 пунктів тимчасового базування), збільшено кількість бригад: у денний час із 152 до 194, у нічний — з 99 до 114. Крім того, у підпорядкування Центру переведено спеціалізовані психіатричні бригади;
  • Київський Центр нефрології та діалізу переведено на новий формат роботи. Передача в його підпорядкування відділень, де кияни, хворі на ниркову недостатність, проходять життєво необхідне лікування, дозволить вирішувати питання безперебійного постачання витратних матеріалів більш оперативно;
  • повністю сформовано мережу закладів амбулаторної ланки на первинному рівні та розпочато реформування вторинної ланки. В найближчі часи планується відкриття запрацюють шести дорослих та двох дитячих лікарень, які забезпечуватимуть цілодобове надання медичної допомоги.

«При створенні лікарень інтенсивної терапії ми зможемо запровадити принцип «не пацієнт до лікарів, а лікарі до пацієнта». У кожній такій клініці будуть працювати фахівці всіх медичних спеціальностей. Це дозволить швидко поставити діагноз та надати допомогу, не відправляючи пацієнта до спеціалізованих закладів», — зазначив Михайло РИГАН.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно