Оперативна інформація щодо грипу та ГРВІ станом на 1 лютого 2016 року

1 лютого 2016 32
За оперативними даними Центру грипу та ГРВІ ДЗ «Український центр контролю та моніторингу захворювань» Міністерства охорони здоров’я України та Державної санітарно-епідеміологічної служби України, з початку епідемічного сезону (з кінця вересня 2015 року) в Україні зареєстровано більше 3,2 мільойна хворих на грип та ГРВІ, перехворіло 8,3% населення

Більше половини (62,9%) захворілих — діти до 17 років. Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ — серед населення Київської області та міста Києва, перехворіло 14 та 11,9% населення відповідно. Найменша захворюваність реєструється в Закарпатській області — 5%.

По Україні за цей час 127 тисяч осіб було госпіталізовано з попередніми діагнозами «Грип» та «Гостра респіраторна вірусна інфекція. Це становить 3,9% від загальної кількості захворілих.

Також з початку епідемічного сезону зареєстровано вже 171 лабораторно підтверджених летальних випадки від грипу, з них двоє дітей віком до 17 років. Ідентифіковано як вірус грипу А нетиповий — 22, вірус грипу типу В — 2 та вірус грипу Н1N1 (pdm09) — 147. Найбільша кількість летальних випадків в Одеській області — 33 випадки, у Вінницькій — 13, Запорізькій — 12, Рівненській — 11. Всі померлі не мали щеплень проти грипу.

Вакциновано проти грипу 123 500 осіб, що становить лише 0,32% від загальної кількості населення.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах