Карантин у київських школах подовжено до 8 лютого

29 січня 2016 37
Учні загальноосвітніх навчальних закладів Києва повернуться на уроки в понеділок, 8 лютого

На засіданні Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сьогодні, 29 січня, було ухвалено рішення, що учні київських загальносвітніх навчальних закладів повернуться на уроки 8 лютого.

Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна СТАРОСТЕНКО: «Київ зараз перебуває на піку епідемії. Щоб не наражати дітей на небезпеку, ми вирішили продовжити профілактичний карантин ще на тиждень і відновити уроки у понеділок, 8 лютого».

У студентів ж навчання починається вже з наступного тижня, але рекомендації щодо внесення корективів до навчальних планів і виконання протиепідемічних заходів ще в силі.

Тимчасове припинення навчального процесу в школах Києва триває з 16 січня.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах