В Україні завершився американський спецкурс із надання медичної допомоги на полі бою

22 грудня 2014
70
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Головна увага під час курсів приділялась тактичній медицині — надання першої медичної допомоги пораненим на полі бою

Минулого тижня закінчились курси для наших військових під патронатом американських фахівців Європейського командування спеціальних операцій збройних сил. Група американських професіоналів протягом місяця навчила понад 300 українських військових. Головна увага під час курсів приділялась тактичній медицині — надання першої медичної допомоги пораненим на полі бою.

Діяльність групи фахівців є однією зі складових комплексної допомоги, що розроблена на основі рекомендацій, отриманих у результаті аналізу потреб українського війська, проведеного спільно фахівцями обох країн протягом останніх декількох місяців.

З огляду на високу результативність першого етапу програми і на прохання Міністерства оборони України, планується подальше проведення таких курсів із залученням американських фахівців.

«У той час, як Україна продовжує оборонятися від російської агресії, Сполучені Штати і надалі надаватимуть радників, аби допомогти Україні поліпшити свою військово-польову медицину і рятувати життя українських солдатів. Ця допомога є додатком до загальної допомоги силовим відомствам України на суму понад 118 мільйонів доларів, яку ми виділили», — зазначив Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

logo